Svetainės struktūraGrįžti į pradinį puslapįENPaieška

Naujienos

 

SVDPT klientų duomenys – tinkamai apsaugoti

2013-04-07

Iš 2013 04 07 TV3 žiniose parodyto reportažo apie dažnėjančias kibernetines atakas žiūrovams galėjo susidaryti įspūdis, kad dėl lėšų stygiaus Lietuvos Respublikos valdžios institucijos yra labai menkai apsaugotos nuo tokių grėsmių.

Patikima duomenų perdavimo apsauga neabejotinai reikalauja ženklių investicijų, nuolatinės priežiūros ir atnaujinimo. Tačiau norėtume nuraminti ir VĮ “Infostruktūra” klientus, ir visus piliečius, kuriems šis reportažas galėjo iškelti nemažai klausimų: visi duomenys, perduodami saugaus valstybinio duomenų perdavimo tinkle (SVDPT), kuriuo naudojasi virš 2000 institucijų, yra tinkamai apsaugoti. Mūsų specialistai atidžiai stebėjo pastarąsias kibernetines atakas internete; rimtesnių pasekmių mūsų tinkle šios atakos neturėjo.

Tinklo atsparumą užtikrina tai, kad jis atsietas nuo viešojo interneto, duomenys jame šifruojami, nuo 2011-ųjų įdiegta kolektyvinės apsaugos nuo grėsmių iš viešųjų tinklų sistema. Mūsų įmonė, teikdama SVDPT paslaugas, vadovaujasi Europos Sąjungos politikomis dėl kibernetinės saugos ir taiko visas mums žinomas gerąsias praktikas.

 
Naujienų prenumerata RSSSpausdinti