Svetainės struktūraGrįžti į pradinį puslapįENPaieška

Naujienos

 

VĮ „Infostruktūra“ tiesioginio aukciono būdu parduoda du automobilius

2017-12-13

 

Bendra informacija:

VĮ „Infostruktūra"  rengia dviejų automobilių pardavimo tiesioginį viešą aukcioną, kuris vyks 2018 m. sausio 9 d. 10 val. Pilies g. 23, VĮ „Infostruktūra" patalpose. Automobiliai parduodami atskirai.

 

Informacija apie parduodamus automobilius:

Parduodami du nudėvėti, techniškai netvarkingi automobiliai Ford Focus valst. Nr. FRN287 ir Ford Focus valst. Nr. FRN289, nuosavybės teise priklausantys VĮ „Infostruktūra“. Automobilių savininkas patvirtina, kad tretieji asmenys neturi jokių teisių į parduodamą turtą. Kiekvieno automobilio pradinė kaina 3500 Eur (Trys tūkstančiai penki šimtai eurų). Detalesnė informacija apie automobilius:

Plačiau 1

Plačiau 2

Plačiau 3

Plačiau 4

Informacija norintiems dalyvauti aukcione:

Tiesioginio aukciono dalyviais bus asmenys, iki 2018 m. sausio 5 d. 16 val. užpildę elektroninę registracijos formą (registracijos formą rasite ČIA ar raštu pateikę prašymą dalyvauti tiesioginiame aukcione adresu Pilies g. 23, Vilnius,  iš aukciono organizatoriaus gavę patvirtinimą dėl registracijos bei atvykę į aukcioną 2018 m. sausio 9 d. 10 val. ir patvirtinę savo dalyvavimą parašu. Aukcione užsiregistravę fiziniai asmenys aukciono metu su savimi turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą, juridinių asmenų atstovai – atstovavimą pagrindžiančius dokumentus. Pavėlavę dalyviai į aukcioną neįleidžiami.

Aukciono eiga:

Užsiregistravusiems ir atvykusiems į tiesioginį aukcioną aukciono dalyviams išduodamas tiesioginio aukciono dalyvio bilietas, kuriame įrašytas tiesioginio aukciono dalyvio numeris. Parduodamo turto minimalus kainos didinimo intervalas turi būti ne mažesnis kaip 100 Eurų ir ne didesnis nei 200 Eurų. Didžiausią kainą pasiūlęs ir aukcioną laimėjęs asmuo už aukcione įsigytą turtą atsiskaito per vieną darbo dieną po aukciono pabaigos, atlikdamas pavedimą į VĮ „Infostruktūra" banko sąskaitą. Jei laimėtojas laiku nesumoka už aukcione laimėtą automobilį, šis VĮ „Infostruktūra“ sprendimu gali būti parduotas mažesnę kainą pasiūliusiam aukciono dalyviui arba parduodamas kitame aukcione. Laiku neatsiskaitęs laimėtojas laikomas nesąžiningu ir praranda teisę dalyvauti kituose aukcionuose. VĮ „Infostruktūra“ pasilieka teisę neparduoti turto aukciono nugalėtojams jei didžiausia pasiūlyta kaina netenkina VĮ „Infostruktūra“ lūkesčių. Visos išlaidos dėl automobilio perregistravimo apmokamos aukciono laimėtojo sąskaita.

 

Dėl detalesnės informacijos apie automobilius bei aukcioną kreiptis į VĮ „Infostruktūra“ Turto saugos ir priežiūros ekspertą Marių Kostelnicką telefonu +370 5 2391730 arba el. paštu marius.kostelnickas@infostruktura.lt . Dėl automobilių apžiūros – telefonu +37068739031. Automobilių apžiūra galima 2018 m. sausio 3-5 dienomis nuo 10 iki 15 val. adresu  Pilies g. 23, Vilniuje.

 

 
Naujienų prenumerata RSSSpausdinti